Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/02/2019

B2B Sales Advisor

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία Organizer Stores Α.Ε.Ε, δραστηριοποιείται στην προμήθεια εξοπλισμού καταστημάτων & επαγγελματικών χώρων και αναζητεί Σύμβουλο Πωλήσεων Β2Β με έδρα την Αθήνα.

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης εργασίας αφορούν την προώθηση του ηλεκτρονικού καταστήματος, πωλήσεις καθώς και την ενημέρωση υφιστάμενων και νέων πελατών για νέα προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας.

Βασικές αρμοδιότητες:
Εύρεση και ανάπτυξη νέου πελατολογίου.
• Αποτελεσματική διαχείριση και εξυπηρέτηση πελατών
• Επίτευξη μηνιαίων στόχων βάσει του πλάνου πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων
• Ανεπτυγμένες δεξιότητες στην επικοινωνία
• Υπευθυνότητα και συνέπεια
• Εμπειρία στον τομέα του εξοπλισμού καταστημάτων θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
• Χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή & Tablet για ηλεκτρονικές παραγγελιοληψίες.
• Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ αυτοκινήτου.
• Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας

Παροχές

• Πλήρης απασχόληση
• Bonus επίτευξης στόχων
• Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, tablet
• Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση από έμπειρα στελέχη
• Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας