Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/04/2021

Πωλητές / Πωλήτριες

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το κατάστημα μας στην Κηφισιά, με αντικείμενο την πώληση γαλακτομικών ειδών, αναζητά Πωλητες/-ιες :

Γενική περιγραφή θέσης:

  • Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές
Καθήκοντα
  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών με φιλική διάθεση και χαμόγελο
  • Διερεύνηση αναγκών των πελατών και πρόταση προϊόντων σύμφωνα με αυτές
  • Διασφάλιση της πληρότητας και της εικόνας των προϊόντων προς πώληση
  • Παροχή ροφημάτων και εδεσμάτων ακολουθώντας τα πρότυπα εξυπηρέτησης της εταιρίας
  • Συμμετοχή στις εργασίες που σχετίζονται με το εστιατόριο σε συνεργασία με τον άμεσο προϊστάμενο
  • Τήρηση κανόνων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης

Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητα παροχής υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
  • Γνώσεις και προϋπηρεσία στο χώρο του καφέ ,της εστίασης και της εξυπηρέτησης πελατών
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση & επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά)
  • Γνώση συστήματος παραγγελιοληψίας (POS)
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε κυλιόμενο ωράριο

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης

*Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με επισυναπτόμενη φωτογραφία.