Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/11/2022

Εφαρμοστής Μηχανολογικής Συντήρησης

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η UNISON Human Resources AE, εταιρεία εύρεσης και διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού, ζητά για λογαριασμό γνωστής βιομηχανίας στα Οινόφυτα:

ΕΦΑΡΜΟΣΤΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Περιοχή: ΟΙΝΟΦΥΤΑ
(Κωδικός Θέσης: ΕΜΣ-22)

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση της ορθής λειτουργίας του μηχανολογικού εξοπλισμού των παραγωγικών μονάδων
  • Υλοποίηση συντήρησης του μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Διασφάλιση της αδιάλειπτης λειτουργίας της παραγωγικής διαδικασίας
  • Σχεδιασμός και υποβολή προτάσεων βελτίωσης του εξοπλισμού με στόχο την αύξηση της παραγωγικότητας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων:
  • Πτυχίο ΙΕΚ / Τεχνικής Σχολής Μηχανολογικής κατεύθυνσης
  • Εμπειρία 3- 5 έτη σε συντήρηση μηχανολογικού και βιομηχανικού εξοπλισμού
  • Επιθυμητή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή γνώση Η/Υ

Παροχές

Προσφέρονται:
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό λεωφορείο/έξοδα μετακίνησης
  • Διατακτικές / Κουπόνια σίτησης
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη