Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Συντηρητής - Εργατοτεχνίτης βιομηχανικών εγκαταστάσεων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Βιοτεχνία Παραγωγής Χημικών Προϊόντων στη Σίνδο ζητά Συντηρητή Μηχανημάτων - Εργατοτεχνίτη για την ανάπτυξη και συντήρηση βιομηχανικών εγκαταστάσεων.

Περιγραφή Θέσης

Συντήρηση, επισκευή, αποσυναρμολόγηση, συναρμολόγηση, δοκιμαστική λειτουργία κ.λ.π. αντλιών, αναδευτήρων, κοχλιών μεταφοράς και άλλου βιομηχανικού εξοπλισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη πολυετής εργασιακή εμπειρία
  • Επιθυμητές άδειες: συντηρητή, ηλεκτροσυγκολλητή, οξυγονοκολλητή
  • Εφευρετικότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης καταστάσεων και εμπειρία σε λήψη αποφάσεων
  • Οργανωτικότητα και μεθοδικότητα
  • Υπευθυνότητα, ακεραιότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας και ανάπτυξης προσόντων ομάδας

Παροχές

  • Εργασία πενθήμερη, οχτάωρη
  • Μισθός ανάλογος προσόντων
  • Έξοδα κίνησης
  • Ετήσιο bonus βάσει αποτελεσμάτων
  • Εταιρική ομαδική ιδιωτική ασφάλιση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.