Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/1/2023

Kitchen Assistants

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΚΕΡΚΥΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία SSP Hellas, δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης στα μεγαλύτερα Αεροδρόμια της Ελλάδας (Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ρόδο, Κέρκυρα, Χανιά, Ζάκυνθο, Μύκονος & Κως) με περισσότερα από 30 καταστήματα και με 400 άτομα προσωπικό.

Εάν επιθυμείς να κάνεις καριέρα, εμείς θα σε βοηθήσουμε να φτάσεις στην επιτυχία, προσφέροντάς σου πλήρη εκπαίδευση και εξειδικευμένες γνώσεις!

Η εταιρία SSP Hellas SA στελεχώνει το νέο κατάστημα Burger King που θα ανοίξει σύντομα στο Αεροδρόμιο Κέρκυρας και αναζητά Kitchen Assistants που επιθυμούν μία επιτυχημένη καριέρα στη μεγαλύτερη αλυσίδα burger παγκοσμίως!

Περιγραφή Θέσης
  • Προετοιμασία και μαγείρεμα των προϊόντων του καταστήματος
  • Υπεύθυνος για την καθαριότητα καθώς και τις συνθήκες υγιεινής του χώρου
  • Ενημέρωση στον Υπεύθυνο καταστήματος για θέματα παραγωγής προϊόντων ή όποιο άλλο πρόβλημα προκύψει
  • Μαγείρεμα των προϊόντων στα standard που ορίζονται από την εταιρεία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση αγγλικών (επιθυμητή η γνώση και άλλης ξένης γλώσσας)
  • Δεξιότητες ομαδικότητας, επικοινωνιακές. εξυπηρέτησης πελατών και πωλήσεων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Παροχή εκπαίδευσης και εξέλιξης σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον