Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/3/2024

Πωλητής / Πωλήτρια (Part Time)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση

Η εταιρεία μας Berson Αφοι Κ. Σαραφίδη Α.Ε.Β.Ε. κορυφαίος προμηθευτής ποιοτικών αυτόματων μηχανών καφέ espresso και ηλεκτρικών συσκευών οικιακής χρήσης, αναζητά έναν παθιασμένο και επικοινωνιακό πωλητή για την προώθηση των προϊόντων μας στα Βόρεια και Νότια Προάστια Αττικής. Αν είσαι ο άνθρωπος που ψάχνουμε και έχεις αγάπη για την πώληση θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση και πώληση αυτόματων μηχανών καφέ espresso και ηλεκτρικών συσκευών σε καταστήματα μας και πελατών μας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στις πωλήσεις.
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και μεταδοτικότητα
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εργασία μερικής απασχόλησης Πέμπτη έως Σάββατο (Part Time)

Παροχές

  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και προαγωγής
  • Ενθαρρυντικό πακέτο αποδοχών και μπόνους
  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον