Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Οδηγό Φορτηγού Γ' Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία TSABASSIS, μια από τις δυναμικότερες και γρήγορα αναπτυσσόμενες εταιρείες στην παραγωγή και εμπορία προϊόντων κατεψυγμένης ζύμης, αναζητεί να προσλάβει για το Υποκατάστημά της στην Αττική:

Οδηγό Φορτηγού

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή και έλεγχος των εμπορευμάτων από τις αποθήκες της εταιρείας
  • Παράδοση των εμπορευμάτων στους πελάτες της εταιρείας εντός και εκτός Αττικής
  • Μέριμνα για την ορθή χρήση των οχημάτων
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Γ΄ κατηγορίας
  • Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ)
  • Κάτοχος Κάρτας Ψηφιακού Ταχογράφου
  • Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πενθήμερη οχτάωρη εργασία
  • Κάλυψη μέρους εξόδων μετακίνησης
  • Ιδιωτική Ασφάλιση Υγείας
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Κουλτούρα που επενδύει στην ομαδικότητα, στη συνεχή ανάπτυξη και τις νέες ιδέες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.