Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/1/2022

Τεχνικός φωτοαντιγραφικών μηχανών και εκτυπωτών

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική εταιρεία με φωτοτυπικά μηχανήματα με έδρα στην Ν. Ιωνία ζητά Τεχνικό φωτοαντιγραφικών μηχανών και εκτυπωτών.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν

  • Διάγνωση και επίλυση βλαβών
  • Την τεχνική υποστήριξη στον χώρο του πελάτη
  • Την εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του εξοπλισμού με προσανατολισμό στην παροχή ποιοτικών υπηρεσιών
  • Επικοινωνία με τον πελάτη και εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του τμήματος After Sales.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή επαγγελματική εμπειρία σε μηχανές γραφείου
  • Βασική γνώση ηλεκτρολογικού, και μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ. και μηχανής
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, ευελιξία και αποτελεσματικότητα Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Πολύ καλές αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητα προσωπικής ανάπτυξης και εξέλιξης