Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/8/2023

Υπάλληλος γραφείου για τη στελέχωση του τμήματος μισθοδοσίας - λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία με αντικείμενο τα επισιτιστικά ,με έδρα την Κεντρική Μακεδονία, ζητά για θέση πλήρους απασχόλησης Υπάλληλου τμήματος μισθοδοσίας.

Καθήκοντα θέσης:

  • Διαχείριση συστήματος ΕΡΓΑΝΗ(προσλήψεις-αποχωρήσεις-άδειες-ασθένειες)
  • Τήρηση αρχείων και επεξεργασία μισθολογικών καταστάσεων - μηνιαίων προγραμμάτων
  • Οργάνωση Γραφείου - κατάρτιση αναφορών με αποδέκτη τον Υπεύθυνο Ανθρώπινου Δυναμικού
  • Διαχείριση εργατικών και ασφαλιστικών θεμάτων - υποβολή ΑΠΔ
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού και έντυπου αρχείου

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απόφοιτος οικονομικής  ή λογιστικής σχολής
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office και excel
  • Θα εκτιμηθεί εμπειρία σε βιβλία Γ κατηγορίας
  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση
  • Επιθυμητή γνώση πρόγραμμα μισθοδοσίας της EPSILONΝET

Παροχές

  • Μισθός βάσει νόμου και αναλόγως προσόντων
  • Πλήρες Ασφάλιση
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης