Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Πωλήτριες Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική επιχείρηση στην Ζάκυνθο ζητά για το κατάστημά της Πωλήτρια part time απασχόλησης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης.
  • Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα.
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστη Απαιτούμενη Εκπαίδευση: απόφοιτος Λυκείου
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στον χώρο των καταστημάτων λιανικής πώλησης τουλάχιστον 2 χρόνια
  • Προηγούμενη εμπειρία στο χώρο του παιδικού ρούχου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήσης Η/Υ
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Προοπτικές προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.