Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/04/2024

Barista - Ταμείο Slow Down (25ης Μαρτίου)

Εστίαση

Πόλη ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΡΤΙΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Εταιρεία καφεστίασης Slow Down λόγω της ταχύτατης ανάπτυξης των εργασιών της αναζητεί να προσλάβει, προσωπικό barista – ταμείο. (περιοχή 25ης Μαρτίου)

Αναζητούμε υποψήφιους που να έχουν πάθος και ενθουσιασμό.

Το βασικό τους χαρακτηριστικό να είναι η ευγένεια, το χαμόγελο και η άριστη εξυπηρέτηση των πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

Βασικά Καθήκοντα barista - ταμείο

  • Εξυπηρέτηση με ευγένεια και χαμόγελο όλους τους πελάτες του καταστήματος, εντοπισμός όλων των τρεχουσών αναγκών των πελατών σε προϊόντα μέσω της προσωπικής επαφής μαζί τους
  • Παροχή και παραγωγή ροφημάτων υψηλής ποιότητας στις απαιτούμενες ταχύτητες
  • Γνώση όλης της γκάμας των προϊόντων και παρουσίαση, εξήγηση και πρόταση αυτών στους πελάτες
  • Διαχείριση ταμείου (POS), είσπραξη χρημάτων, κλείσιμο ταμείου
  • Στήσιμο προϊόντων σε βιτρίνες
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαιτήσεις

  • Άριστες διαπροσωπικές σχέσεις
  • Ευγένεια
  • Ομαδικότητα
  • Συνέπεια
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαχείρισης σχέσεων πελατών
  • Εντιμότητα - Ήθος

Παροχές

Η εταιρεία μας παρέχει:

  • Πλήρη ασφάλιση
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ένα άνετο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση