Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/6/2016

Γραφίστας

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο του Φωτισμού και Ηλεκτρολογικού υλικού με έδρα στη Θεσσαλονίκη, ζητά Γραφίστα , για να ενταχθεί στο δυναμικό της.

Βασικές αρμοδιότητες
- Σχεδιασμός εντυπων εταιρικών κατάλογων
- Διαχείριση του e-shop της εταιρείας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους  Σημείωμα, με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.

Απαραίτητα Προσόντα

- Άριστη Γνώση των κάτωθι προγραμμάτων:
•  Σουίτα Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe In Design)
•  Corel Draw
•  Εξοικείωση με το διαδίκτυο και την απλή διαχείριση ηλεκτρονικών καταστημάτων (e-shops)
- Εφαρμογές Γραφείου (Microsoft Office, ιδιαιτερα του EXCEL)

- Πολύ καλή Γνώση Αγγλικών
- Τουλάχιστον 1 έτος προϋπηρεσία στον σχεδιασμό έντυπων καταλόγων και leaflets (from leaflet to book)
- Portfolio με δείγμα δουλειάς είναι επιθυμητό

Επιθυμητά προσόντα
- Δίπλωμα Οδήγησης
- Πολύ καλή χρήση των Social Media
- Γνώσεις internet marketing

Παροχές

- Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
- Δυνατότητες αναβάθμισης & εξέλιξης συνεργασίας