Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/3/2024

Υπάλληλος τηλεφωνικού κέντρου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ηλεκτρονικό κατάστημα με είδη γάμου, βάφτισης, πάρτυ στην Νέα Πολιτεία Ευόσμου ζητά Υπάλληλο τηλεφωνικού κέντρου.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση ηλεκτρονικών παραγγελιών των πελατών
  • Τηλεφωνική παραγγελιοληψία
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Προτάσεις, ιδέες και λύσεις που καλύπτουν τις ανάγκες των πελατών
  • Διαμόρφωση προφορών
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας

Απαραίτητα Προσόντα

Δεξιότητες:

  • Εργασιακή εμπειρία σε διαχείριση πλατφόρμας eshop
  • Εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο
  • Άρτια χρήση Η/Υ (MS Office, Windows, Internet)
  • Άρτια διαχείριση εμπορικής ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Καλές γνώσεις ERP (κατά προτίμηση SoftOne εμπορική διαχείριση)
  • Ευχέρεια λόγου και άριστη γνώση της Ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Υψηλές επικοινωνιακές ικανότητες, πελατοκεντρική αντίληψη, ευγένεια, καλή διάθεση και προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ικανότητα εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον και σωστή διαχείριση άγχους
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες, ταχύτητα και αποτελεσματικότητα
  • Γνώση διαχειριστικού προγράμματος CS-Cart και προϋπηρεσία σε είδη γάμου, βάπτισης, πάρτι και υλικών για χειροτεχνίες θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα

Παροχές

  • Πενθήμερη 8ωρη απασχόληση με συνεχές και σταθερό ωράριο εργασίας
  • Πλήρεις αποδοχές και ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Φιλικό περιβάλλον