Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/1/2020

Πωλητής B2C

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ICAP Employment Solutions για λογαριασμό της εταιρείας ZeniΘ, (Εταιρεία Προμήθειας Αερίου Θεσσαλονίκης – Θεσσαλίας), αναζητά στέλεχος για την κάλυψη της παρακάτω θέσης με δραστηριοποίηση στην Περιφέρεια της Θεσσαλίας:

Πωλητής B2C (Ref. 4975/B2C/EMP/GR)

Βασικές αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Πώληση και προώθηση υπηρεσιών της εταιρείας
  • Διαχείριση αιτημάτων-παραπόνων
  • Καταχωρήσεις στο πρόγραμμα CRM και ενημέρωση αρχείων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά στον κλάδο της ενέργειας
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή γνώση προγράμματος CRM
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες
  • Προσανατολισμός στον στόχο και το αποτέλεσμα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερός μηνιαίος μισθός και bonus επίτευξης στόχων)
  • Αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο και laptop
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.