Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/4/2023

Σύμβουλος Πωλήσεων Πλακιδίων & Ειδών Υγιεινής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΟΡΙΝΘΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η PORCELANA είναι η μεγαλύτερη ελληνική εταιρία με 27 καταστήματα λιανικής στον κλάδο του οικιακού εξοπλισμού σε όλη την Ελλάδα.

Αναζητούμε Σύμβουλο Πωλήσεων Πλακιδίων & Ειδών Υγιεινής για το κατάστημα μας στην Κόρινθο.

Καθήκοντα:

• Εξυπηρέτηση πελατών
• Παροχή προτάσεων σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας και σχεδιασμός της ξεχωριστής λύσης για κάθε πελάτη
• Ανάπτυξη και διαχείριση σχέσεων με υπάρχοντες και νέους πελάτες
• Διαχείριση του λογαριασμού των πελατών
• Διαχείριση τυχόν προβλημάτων
• Παρακολούθηση της ομαλής ολοκλήρωσης των παραγγελιών
• Παρακολούθηση υπολοίπων.

Απαραίτητα Προσόντα

Εάν διαθέτεις:

• Γνώσεις διακόσμησης σχεδιασμού εσωτερικών χώρων θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα
• Είσαι ομαδικός κι επιζητάς να είσαι μέλος μιας δυνατής ομάδας
• Θέλεις να εργαστείς σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης
• Σου αρέσει η επικοινωνία και η επαφή με άλλους ανθρώπους
• Προϋπηρεσία στον τομέα λιανικής πώλησης.

Τότε είσαι αυτός που αναζητούμε!

Παροχές

Προσφέρουμε :

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης στο Δίκτυο Καταστημάτων ή σε άλλες Διευθύνσεις
• Σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.