Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/04/2024

Τεχνικός Γεωπόνος

Αγροτικά

Πόλη ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ | ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία Agriside CropCare, αντιπρόσωπος μεγάλων και ειδικευμένων πολυεθνικών εταιρειών παραγωγής προϊόντων ειδικευμένης θρέψης και βιοδιέγερσης καλλιεργειών, αναζητά ενθουσιώδη Γεωπόνο - Πειραματιστή, με έδρα στην ευρύτερη περιοχή της Μεσσηνίας για να ενταχθεί στην ομάδα μας.

Καθήκοντα:
  • Εκτέλεση και παρακολούθηση πειραμάτων
  • Συλλογή, ανάλυση και ερμηνεία δεδομένων πειραμάτων
  • Συνεργασία με τα τοπικά γεωπονικά καταστήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Οι υποψήφιοι να έχουν καλή γνώση της καλλιεργειών στις αντίστοιχες περιοχές
  • Καλή σχέση με τα τοπικά καταστήματα
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα στην οργάνωση

Οι ενδιαφερόμενοι αποστείλετε το βιογραφικό σας ή επικοινώνησε τηλεφωνικά στο 6977550059.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.