Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/10/2022

Στέλεχος για το Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Novatron A.E., διευρύνοντας τις εργασίες της, αναζητά προς άμεση πρόσληψη ένα Στέλεχος για το Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης της εταιρείας.

Περιγραφή Θέσης

Ως Στέλεχος Τεχνικής Υποστήριξης τα καθήκοντα σας θα είναι:

  • Tηλεφωνική υποστήριξη των πελατών μας με στόχο τη γρήγορη επίλυση των προβλημάτων που αντιμετωπίζουν με τα προϊόντα της εταιρείας μας.
  • Έλεγχος και επισκευή των προϊόντων που παραδίδουν οι πελάτες στο service της εταιρείας.
  • Συμμετοχή στην τεχνική αξιολόγηση των νέων προϊόντων της εταιρείας.
  • Καθημερινή επαφή με τους πελάτες με θετική διάθεση και επαγγελματική προσέγγιση.

Η Novatron AE λειτουργεί από το 2002 με έδρα στο Κάτω Χαλάνδρι. Είναι από τους κορυφαίους διανομείς στον τομέα της, ενώ διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη γκάμα προϊόντων παρέχοντας λύσεις στους ακόλουθους τομείς:

  • Barcode & POS και συστήματα λιανικής πώλησης.
  • Συστήματα εκτύπωσης πλαστικών καρτών
  • Ολοκληρωμένα συστήματα Βιομηχανικών Λύσεων και Αυτοματισμών

Βασική φιλοσοφία στη Novatron A.E. είναι η ανάπτυξη των πωλήσεων μέσω της προσήλωσης μας στην καλύτερη δυνατή υποστήριξη των πελατών μας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ θετικής κατεύθυνσης.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε οργανωμένο τμήμα τεχνικής υποστήριξης εταιρείας συστημάτων πληροφορικής ή προϊόντων τεχνολογίας.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών, που απαραίτητη για την καθημερινή επικοινωνία με τους κατασκευαστές.
  • Δομημένη κρίση και αναλυτική σκέψη.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους).

Παροχές

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον.
  • Ελκυστικές αποδοχές και αξιόλογες δυνατότητες εξέλιξης.
  • Συνεχής εκπαίδευση προκειμένου να αντεπεξέλθετε στις προκλήσεις της θέσης και να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας.