Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2024

Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις εμπορικής διαχείρισης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΕΥΚΑΡΠΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία παραγωγής τροφίμων με έδρα την Ευκαρπία Θεσσαλονίκης, με πωλήσεις στην Ελλάδα και στο Εξωτερικό, επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου με γνώσεις εμπορικής διαχείρισης.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών , τηλεφωνικά, με email και δια ζώσης
  • Παραγγελιοληψία
  • Χτίσιμο εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Διεκπεραίωση εργασιών γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση χειρισμού εμπορικού προγράμματος ERP, θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η γνώση SoftOne.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ (Microsoft Office).
  • Οργανωτικές ικανότητες και σωστή διαχείριση χρόνου.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Δεξιότητες στη διαχείριση κρίσεων και σύνθετων καταστάσεων.
  • Επαγγελματική νοοτροπία και θετικό τρόπο σκέψης

Παροχές

  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Μισθός & ασφάλεια
  • Πενθήμερη οχτάωρη πρωινή εργασία