Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/05/2024

Υπεύθυνος Σχεδιασμού και Κατασκευής κήπων

Αγροτικά

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία, leader στον τομέα κατασκευής κήπων, αναζητά στέλεχος για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης:

  • Σχεδιασμός, Διαχείριση και Επίβλεψη έργων κατασκευής κήπων
  • Καθήκοντα εργοδηγού
  • Παρουσίαση και υποβολή προτάσεων σε υποψήφιους πελάτες
  • Παροχή συνεχούς ενημέρωσης (on line reports) στην εταιρία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπόθεση η εμπειρία σε κατασκευές εξωτερικών χώρων
  • Γνώσεις σχεδίασης
  • Εξοικείωση σε χρήση ψηφιακών εφαρμογών
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αμοιβών (σταθερός μισθός και συμμετοχή στο bonus system της εταιρίας)
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.