Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/3/2024

Υπάλληλος για Ψηφιακές Εκτυπώσεις

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΖΩΓΡΆΦΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Εκτυπωτικό κέντρο στην περιοχή του Ζωγράφου ζητά υπάλληλο για Εξυπηρέτηση πελατών και Back office.

Περιγραφή Θέσης:
Ο/Η υποψήφιος -α χρειάζεται να διαθέτει δημιουργική αντίληψη, εμπειρία στις εκτυπώσεις θεωρηθεί προσόν, ομαδικό πνεύμα και να είναι οργανωτικός / ή. Θα εργαστεί στην υποδοχή της επιχείρησης με καθήκοντα εξυπηρέτησης πελατών και back office, αλλά και δημιουργικά καθήκοντα.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τηλεφωνικό κέντρο
  • Καταχώρηση και έκδοση τιμολογίων
  • Εκτυπώσεις
  • Υποστήριξη των website της επιχείρησης
  • Δημιουργία & εφαρμογή καινοτόμων ιδεών και προτάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Γνώση Photoshop - illustrator θα θεωρηθούν προσόν
  • Θα προτιμηθούν κάτοικοι της περιοχής

Παροχές

  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας