Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2024

Promoter - Ευαισθητοποιητές

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Έχεις ταλέντο στην επικοινωνία και σου αρέσει να έρχεσαι σε επαφή με κόσμο;

Θέλεις με τη δουλειά σου να προσφέρεις πραγματικά στην προστασία του περιβάλλοντος;

Μεγάλη εταιρία στον χώρο της ανακύκλωσης ενδιαφέρεται να προσλάβει Promoters / Ευαισθητοποιητές για το πρόγραμμα επιβράβευσης ανακυκλώσιμων υλικών της σε δήμους του νομού Αττικής.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Εγγραφή χρηστών-πολιτών σε ηλεκτρονική πλατφόρμα του προγράμματος
  • Ενημέρωση πολιτών για τις κατηγορίες ανταποδοτικών συστημάτων ανακύκλωσης και τα ανακυκλώσιμα υλικά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή επικοινωνία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Επιθυμητή εμπειρία στις πωλήσεις ή την προώθηση

Παροχές

  • Σταθερό ωράριο
  • 6ωρη απασχόληση
  • 5ημερη εργασία (Δευτέρα-Παρασκευή)
  • Πλήρης εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Στείλε μας το βιογραφικό σου και έλα σε γνωρίσουμε!

Think Green! #greencity