Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/02/2017

TEAM LEADER COLLECTION

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H εταιρεία μας, αναζητά για άμεση στελέχωση σε χρηματοπιστωτικό Οργανισμό στην Αθήνα, Team Leader Collection.

Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση, συντονισμός, έλεγχος του τμήματος και των τηλεφωνικών επικοινωνιών
  • Διαχείριση, καθοδήγηση, εντοπισμός εκπαιδευτικών αναγκών
  • Παρακολούθηση στόχων, σχεδιασμός προτάσεων και ενεργειών απαραίτητων για την επίτευξή τους
  • Αξιολόγηση των εργαζομένων, διασφάλιση τήρησης των διαδικασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια σε θέση Team Leader τμήματος ληξιπρόθεσμων οφειλών
  • Απόφοιτος Λυκείου /ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας - Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE
  • Πελατοκεντρική αντίληψη με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Ευχέρεια επικοινωνίας και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δυναμική προσωπικότητα με κριτική σκέψη ,ικανότητα στην διαχείριση και αξιολόγηση ομάδας
  • Ευελιξία ωραρίου, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός
  • Aσφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης πενθήμερη απασχόληση σε βάρδιες, εύκολη πρόσβαση με τα μέσα μαζικής μεταφοράς