Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία Sachee Development SA, με έδρα στη Νέα Ερυθραία, αναζητά υπάλληλο για την κάλυψη θέσης γραμματειακής υποστήριξης.

Οι βασικές Αρμοδιότητες της θέσης εργασίας περιλαμβάνουν:
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.
  • Συντονισμός και οργάνωση καθημερινών ενεργειών του τμήματος
  • Διατήρηση ηλεκτρονικού και έντυπου αρχείου.
  • Δημιουργία παρουσιάσεων και αναφορών.
  • Αρμοδιότητες στο τμήμα back office

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ και Microsoft Office (excel, world, outlook)
  • Άπταιστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές δεξιότητες.

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση, αορίστου χρόνου
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Προοπτικές εξέλιξης
Τα βιογραφικά θα αξιολογηθούν και τα επικρατέστερα θα κληθούν για συνέντευξη στα γραφεία μας.