Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Σύμβουλος Μηχανογράφησης ERP - Βοηθός Λογιστή

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Dataway στη Νέα Φιλαδέλφεια με πολυετή εμπειρία στο χώρο της μηχανογράφησης & της συμβουλευτικής εμπορικών & λογιστικών εφαρμογών, αναζητά Βοηθούς Λογιστή - Συμβούλους Μηχανογράφησης ERP για τη στελέχωση του τμήματος υποστήριξης.

Η θέση αφορά εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
  • Zητείται βοηθός λογιστή για στελέχωση τμήματος υποστήριξης από εταιρεία μηχανογράφησης.
  • Μηχανογραφική υποστήριξη πελατολογίου σε εμπορικές και λογιστικές εφαρμογές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Το άτομο θα πρέπει να έχει γνώσεις εμπορικού & λογιστικού κυκλώματος και ευχέρεια σε λογιστική Β & Γ κατηγορίας
  • Πτυχίο από συναφή σχολή. - Ενδεικτικά: πληροφορική, λογιστική, οικονομικά ή άλλο σχετικό
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Απαραίτητη η γνώση Η/Υ
  • Να έχει εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου, συνέπεια και υψηλό αίσθημα ευθύνης
  • Ευχάριστη, δυναμική προσωπικότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

Παροχές

  • Παρέχεται εκπαίδευση σε λογιστικές και εμπορικές εφαρμογές
  • Συνεχής εκπαίδευση – εξειδίκευση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.