Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2020

Προσωπικό Ασφάλειας Αερομεταφορών – Screeners για το Αεροδρόμιο της Σάμου

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΣΑΜΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, παρέχει τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.
Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας επικοινώνησε μαζί μας !

Αυτή την περίοδο
Αναζητούμε

Προσωπικό Ασφάλειας Αερομεταφορών – Screeners
Για τo Αεροδρόμιο της Σάμου

Τα βασικά σου καθήκοντα περιλαμβάνουν :

  • Τον έλεγχο των αποσκευών και χειραποσκευών μέσω μηχανημάτων X-Ray
  • Τον έλεγχο πρόσβασης σε ελεγχόμενες περιοχές του Αεροδρομίου
  • Τη φύλαξη των εγκαταστάσεων του Αερολιμένα
  • Την εξυπηρέτηση των επιβατών
  • Την ασφαλή εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ (απαραίτητη!)
  • Απολυτήριο Λυκείου (απαραίτητο!)
  • Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Γνώση Αγγλικών (δεν απαιτείται πτυχίο)
  • Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές

Η εταιρεία σου παρέχει:
  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας αερομεταφορών της χώρας μας
  • Δυνατότητα επιπλέον αποδοχών βάσει της συνέπειας και απόδοσής σου
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας
Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου
Έλα στη Brink’s!
Τηλέφωνα επικοινωνίας 2110130604 έως 605