Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/03/2024

Γραμματεία Φανοβαφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΕΡΑΚΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Automotivo Group ο μεγαλύτερος επίσημος διανομέας Renault-Dacia στην Αττική, και εισαγωγέας των οχημάτων Aixam με 35 χρόνια ιστορία στο κλάδο του αυτοκίνητου αναζητά Γραμματεία Φανοβαφείου Αυτοκίνητων.

Τα κύρια καθήκοντα περιλαμβάνουν:

  • Προγραμματισμός και follow up ραντεβού επισκευής οχημάτων/υποδοχή πελατών.
  • Συμμετοχή στον έλεγχο τιμολογίων εξωτερικών συνεργατών.
  • Παραλαβή και παράδοση των οχημάτων των πελατών του Φανοβαφείου βάσει των διαδικασιών που ορίζονται από την εταιρεία.
  • Συμμετοχή στην ενημέρωση και επεξήγηση του κόστους επισκευής των οχημάτων στους πελάτες.
  • Μέριμνα για την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών όπως επίσης ενημέρωση σε θέματα ανταλλακτικών των οχημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office, Excel).
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Δυναμική προσωπικότητα με προσανατολισμό στο αποτέλεσμα.
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Μεθοδικότητα, ευελιξία, δυναμισμός και ανάληψη πρωτοβουλιών.
  • Αξιοπιστία, συνέπεια και οργανωτικότητα.
  • Ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης.
  • Πνεύμα πελατοκεντρικής προσέγγισης.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, για τους άνδρες
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Την ευκαιρία να εργαστείς σε μια από τις μεγαλύτερες επιχειρήσεις της αγοράς αυτοκίνητου.
  • Άριστο ανθρωποκεντρικό εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία.