Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/03/2024

Warehouse Supervisor (Έδρα Καρδίτσα)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Warehouse Supervisor
(Έδρα Καρδίτσα)

Περιγραφή Θέσης
  • Συντονισμός και προγραμματισμός των λειτουργιών της Αποθήκης Α’ Υλών & Αποθήκης έτοιμου προιόντος
  • Συνεργασία με τα τμήματα παραγωγής και διακίνησης
  • Έλεγχος των διακινήσεων μεταξύ των αποθηκευτικών χώρων
  • Καθημερινή επικοινωνία με 3pl & μεταφορείς
  • Υποστήριξη δρομολόγησης παραγγελιών
  • Παρακολούθηση και υποστήριξη στην διαχείριση αποθεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τρία (3) έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Πολύ καλός χειρισμός Η/Υ
  • Εμπειρία σε συστήματα ERP και WMS
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον