Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/03/2024

Χειριστές μηχανημάτων εμφιάλωσης

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΑΤΣΟΥΝΙΑ | ΚΑΡΔΙΤΣΑ

Η εταιρεία ΘΕΟΝΗ ΑΕ , με πάνω από 60 Διεθνή Βραβεία Ποιότητας αναζητά Χειριστές μηχανημάτων εμφιάλωσης για το εργοστάσιο της.

Η θέση έχει ως βάση εργασίας τη Βατσουνιά Καρδίτσας.

Αρμοδιότητες:
  • Χειρισμός μηχανημάτων εμφιάλωσης
  • Υποστηρικτές εργασίες στον χώρο της εμφιάλωσης
  • Παραλαβή και τοποθέτηση Α ’υλών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών – Επιθυμητό
  • Απόφοιτος ΙΕΚ – ΤΕΙ σε Τεχνική σχολή
  • Τεχνικές γνώσεις λειτουργίας και συντήρησης εξοπλισμού - Επιθυμητό
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Γνώση Αγγλικών και υπολογιστών

Παροχές

Η εταιρία παρέχει:
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
Όλες οι πληροφορίες που θα μας αποστείλετε θα παραμείνουν άκρως εμπιστευτικές.