Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/04/2024

Receptionist - Υπάλληλος Υποδοχής

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η ξενοδοχειακή μονάδα Zenith Premium Suites αναζητά τους νέους δυναμικούς συνεργάτες για τη θέση του/της Receptionist.

Στόχος μας είναι η απόλυτη ικανοποίηση των πελατών μας μέσω του άρτιου και χαμογελαστού προσωπικού μας.

Αρμοδιότητες

  • Υποδοχή πελατών
  • Πραγματοποίηση αφίξεων/αναχωρήσεων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Επίλυση προβλημάτων σύμφωνα με την πολιτική του καταλύματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευγένεια & Άριστη επικοινωνία
  • Επαγγελματική εμφάνιση & συμπεριφορά
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (τουλάχιστον 2 έτη)
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών (γραπτά/προφορικά)
  • Πολύ καλή γνώση υπολογιστών & ξενοδοχειακών προγραμμάτων (Orange PMS ιδανικά)
  • Θα εκτιμηθεί η γνώση μιας ακόμη γλώσσας

Παροχές

  • Ικανοποιητικές απολαβές
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση & υποστήριξη

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.