Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/10/2022

Υπάλληλος Διοικητικής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H CREAMTEAM S.A. είναι μία αμιγώς Ελληνική εταιρία με έδρα την Θεσσαλονίκη και ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο δίκτυο καταστημάτων σε Ελλάδα και Κύπρο. Δραστηριοποιείται στον κλάδο των cosmetics και διαθέτει μία ευρεία γκάμα προϊόντων που απευθύνονται στον σύγχρονο καταναλωτή. Στρατηγικός στόχος της εταιρείας είναι η ανάπτυξη του δικτύου λιανικής πώλησης, ώστε να δίνει τη δυνατότητα σε όλο και περισσότερους καταναλωτές να έχουν πρόσβαση στα αγαπημένα τους προϊόντα DUST+CREAM. Τόσο τα προϊόντα της μάρκας όσο και η επιχειρηματική της πρακτική έχουν βραβευθεί επανειλημμένα από αναγνωρισμένους οργανισμούς στην Ελλάδα και το εξωτερικό. Αναζητούμε για τα κεντρικά μας γραφεία στην Θεσσαλονίκη Υπάλληλο Διοικητικής Υποστήριξης.

Αρμοδιότητες
• Γραμματειακή υποστήριξη
• Συμμετοχή, παρακολούθηση και Διαχείριση των Projects
• Συντονισμός εταιρικών συναντήσεων
• Καταγραφή πρακτικών
• Διαχείριση CRM
• Οργάνωση επαγγελματικών ταξιδιών των στελεχών της εταιρείας
• Σύνταξη αναφορών, δημιουργία παρουσιάσεων και καταστάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων, Οικονομικών
• Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
• Άριστη γνώση MS Office
• Πολύ καλή γνώση CRM λογισμικού
• Άριστη γνώση Αγγλικών
• Ικανότητα τήρησης αυστηρών προθεσμιών
• Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
• Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ομαδικό πρόγραμμα πρόσθετης ιδιωτικής ασφάλειας υγείας και ζωής
• Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία
• Έκπτωση στα προϊόντα της εταιρείας