Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

Οδηγός Γερανοφόρου φορτηγού Γ΄ ή Ε' κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των δομικών και μονωτικών υλικών, ζητά Οδηγό γερανοφόρου Φορτηγού για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
  • Παραλαβή και έλεγχος των εμπορευμάτων από το κέντρο logostics της εταιρείας
  • Παράδοση των εμπορευμάτων στους πελάτες της εταιρείας
  • Μέριμνα για την ορθή χρήση των οχημάτων
  • Ευθύνη για τη συντήρηση και επισκευή των οχημάτων
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Γ΄ ή Ε΄ κατηγορίας
  • Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ)
  • Γνώση χειρισμού γερανού απαραίτητη
  • Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Σταθερή και μόνιμη εργασία σε μια αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.