Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2024

Υπεύθυνος / Υπεύθυνη Μισθοδοσίας

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΛΕΙΔΙ ΗΜΑΘΙΑΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η AGRIS, η απόλυτα εξειδικευμένη εταιρεία προηγμένης λαχανοκομίας που προσφέρει σπόρους, σπορόφυτα και τεχνογνωσία στην υπηρεσία της αγροδιατροφικής αλυσίδας και του καλλιεργητή αναζητά για το Τμήμα ΗR:

Πληροφορίες Θέσης
Περιοχή Κλειδί, Ημαθίας
Τμήμα: HR
Σύμβαση: Πλήρους απασχόλησης / Αορίστου χρόνου

Καθήκοντα

  • Διαχείριση και διεκπεραίωση όλων των διαδικασιών μισθοδοσίας (αναγγελίες προσλήψεων/αποχωρήσεων, λήξεις συμβάσεων, μεταβολές εργασιακών σχέσεων, ασθένειες, άδειες, ψηφιακή οργάνωση χρόνου εργασίας, ψηφιακή κάρτα, κτλ).
  • Υποβολή εντύπων στο ΕΡΓΑΝΗ I και II.
  • Προετοιμασία, έλεγχος και έκδοση μισθοδοσίας μέσω του λογισμικού μισθοδοσίας (EpsilonNet).
  • Επικοινωνία και διεκπεραίωση υποχρεώσεων προς ασφαλιστικά ταμεία και δημόσιες υπηρεσίες (ΕΦΚΑ, ΣΕΠΕ, ΔΥΠΑ κτλ).
  • Διαχείριση παροχών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (ΑΕΙ-ΑΤΕΙ) Οικονομικής – Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Άριστη διαχείριση του ΕΡΓΑΝΗ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών
  • Επιθυμητή εμπειρία γνώσης Pylon
  • Άριστη γνώση ασφαλιστικών θεμάτων και εργατικής νομοθεσίας
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών
  • Σωστή διαχείριση χρόνου και αποτελεσματική ιεράρχηση προτεραιοτήτων
  • Εμπιστευτικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια, ακεραιότητα
  • Επαγγελματισμός, συνεργασία και ομαδικό πνεύμα
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια, δεξιότητες ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υψηλός βαθμός ευσυνειδησίας και τήρηση άκρας εχεμύθειας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σε ένα δυναμικό και άκρως επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης σε μια από τις πιο καινοτόμες εταιρίες του κλάδου στην Ευρώπη
Αν θέλεις να γίνεις μέλος μιας ομάδας, σε ένα ταχύτατα εξελισσόμενο περιβάλλον που το χαρακτηρίζει η προσήλωση στην ποιότητα, τα καινοτόμα προϊόντα και η άριστη συνεργασία, στείλε το βιογραφικό σου σήμερα!

Η AGRIS Α.Ε. είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών. Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικές.