Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/12/2022

Γεωπόνος (Έδρα Σέρρες)

Αγροτικά

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ | ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας που δραστηριοποιείται στις αειφόρες μορφές ενέργειας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Γεωπόνος
(Έδρα Σέρρες)

Περιγραφή Θέσης

• Συνταγογράφηση φαρμάκων
• Επισκευές σε καλλιέργιες
• Συμβουλές για καλλιέργιες

Απαραίτητα Προσόντα

• Επιθυμητή προϋπηρεσία δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε ενεργειακές καλλιέργειες και καλλιέργια ενσιρώματος καλαμποκιού
• Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Γεωπονίας
• Αρίστη γνώση των εφαρμογών MS Office
• Άριστη γνώση Αγγλικών
• Επιθυμητή η γνώση 2ης ξένης γλώσσας
• Οργανωτικότητα, μεθοδικότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Κάλυψη εξόδων μετακίνησης