Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/06/2021

Store Manager (Λάρισα)

Εστίαση

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Η εταιρία-πελάτης

Το Big Time Hub είναι ένας πρωτοποριακός πολυχώρος διασκέδασης και συνύπαρξης, διαμορφωμένος έτσι ώστε να καλύπτει όλες τις ανάγκες μικρών και μεγάλων, προσφέροντας υψηλής ποιότητας υπηρεσίες και μέσα τελευταίας τεχνολογίας. Αποτελεί μια κουλτούρα ψυχαγωγίας για τους λάτρεις του gaming και του σινεμά που επιθυμούν να περνούν τον ελεύθερο χρόνο τους δημιουργικά, ατομικά ή με παρέα!
Στο Big Time Hub υπάρχουν gaming zones, screen rooms για ταινίες, σειρές ή/και αθλητικούς αγώνες, γευστικά snacks & drinks σε όλους τους εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους του καταστήματος, μεγάλη γκάμα ιδιαίτερων και συλλεκτικών δώρων καθώς και τη μεγαλύτερη συλλογή ενοικίασης ταινιών και games.

Η θέση

Ο/η υποψήφιος/α που θα επιλεγεί, θα εργάζεται στον πολυχώρο Big Time Hub στην Λάρισα, θα συνεργάζεται με την διοίκηση και τα καθήκοντα του/της θα περιλαμβάνουν:
  • Υπεύθυνος/η για την ομαλή λειτουργία του καταστήματος
  • Συνεχής επίβλεψη όλων των χώρων και του προσωπικού
  • Σχεδιασμός προγραμματισμού για την εφαρμογή οποιασδήποτε ενέργειας
  • Οργάνωση μηνιαίου προγράμματος εργασίας και βάρδιας
  • Καταγραφή καθημερινών δραστηριοτήτων και ανάλυση των αποτελεσμάτων τους
  • Διοίκηση και συντονισμός της ομάδας των εργαζομένων
  • Επίτευξη των οικονομικών στόχων του καταστήματος
  • Κλείσιμο μήνα και αποστολή οικονομικών στοιχείων
  • Διεκπεραίωση τυχόν ζητημάτων που αφορούν δημόσιες και λοιπές υπηρεσίες
  • Συμμετοχή στην επιλογή, εκπαίδευση και ανάπτυξη του προσωπικού
  • Παραγγελίες λιανικής εφόσον χρειαστεί
  • Διαχείριση Social Media πολυχώρου (Facebook, Instagram)
  • Δημόσιες σχέσεις

Απαραίτητα Προσόντα

Το προφίλ σας

Προκειμένου να είστε σε θέση να ανταποκριθείτε στα καθήκοντα του/της Store Manager, θα πρέπει να διαθέτετε τα ακόλουθα:
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση σε οργανωμένο περιβάλλον εστίασης
  • Ηγετικές και διοικητικές ικανότητες
  • Δυναμική προσωπικότητα και ικανότητα στην επικοινωνία
  • Οργανωτικότητα, παρατηρητικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα στην επίλυση προβλημάτων, λήψη πρωτοβουλιών και επίτευξη στόχων
  • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Δυναμισμός και ικανότητα καθοδήγησης ομάδας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψήφιους)
  • Σπουδές στον τομέα του Hospitality / Business Administration θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν

Παροχές

Ο πελάτης μας προσφέρει

Εφόσον επιλεγείτε για την κάλυψη της παραπάνω θέσης εργασίας, σας προσφέρονται τα ακόλουθα:
  • Σταθερός μισθός με ασφάλιση ΙΚΑ
  • Προοπτική μακροχρόνιας συνεργασίας
  • Φιλικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Ενδιαφέρεστε;

Ενδιαφέρεστε να ενταχθείτε στο δυναμικό και να διαχειρίζεστε την ομάδα τού πιο πρωτοποριακού χώρου ψυχαγωγίας;

Εάν ναι, κάντε αίτηση τώρα!