Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/4/2024

Υποδιευθυντής τμήματος 3PL

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΡΈΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Εταιρεία CC-LIT Α.Ε που ανήκει στον συνεταιρισμό εργαζομένων ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ, αναζητά στέλεχος με καλή θεωρητική κατάρτιση σε θέματα logistics και σχετική εργασιακή εμπειρία για συνεργασία και υποστήριξη του Διευθυντή Logistic της εταιρείας.

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν:

  • Υποστήριξη του Διευθυντή Logistics στην ανάπτυξη
  • Ενεργητική συμβολή στη λήψη αποφάσεων και εξεύρεση λύσεων
  • Εποικοδομητική στάση στην επίλυση προβλημάτων και στην ενίσχυση του πνεύματος ομαδικότητας και αλληλεγγύης
  • Ανάληψη ευθυνών και φροντίδα για τη σωστή εκτέλεση των εργασιών
  • Συμμετοχή στις συναντήσεις του τμήματος
  • Αξιοποίηση των δυνατοτήτων ανέλιξης
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Τάκης στο 697 4020 586

Συνάντηση γνωριμίας στην Λεωφόρο Ειρήνης 5 στον Ρέντη κατόπιν συνεννόησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητα στην διαχείρηση, κινητροδότηση και δημιουργία ομαδικού πνεύματος συνεργατών
  • Κατά προτίμηση απόφοιτος ΑΕΙ από τμήμα εφοδιαστικής αλυσίδας.
  • Γνώση των σύγχρονων εξελίξεων στον κλάδο και των νέων πλατφορμών που αναπτύσσονται
  • Αγγλικά
  • Δίπλωμα Β κατηγορίας (αυτοκίνητο)

Παροχές

  • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος
  • Μισθός: 1.300 ως 1.700 μεικτά ανάλογα τα προσόντα