Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Σχεδιαστής/ Σχεδιάστρια επίπλων κουζινών

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΤΑΥΡΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητούμε έναν/μια ταλαντούχο και δημιουργικό/ή Σχεδιαστή/ Σχεδιάστρια Επίπλων Κουζίνας για να ενταχθεί στην ομάδα μας.

Αρμοδιότητες:

  • Σχεδιασμός λειτουργικών και αισθητικά άρτιων κουζινών, λαμβάνοντας υπόψη τις ανάγκες και τις προτιμήσεις των πελατών
  • Δημιουργία 3D σχεδίων και φωτορεαλιστικών απεικονίσεων
  • Συνεργασία με τους πελάτες για την επιλογή υλικών, χρωμάτων και εξοπλισμού
  • Σύνταξη προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στον σχεδιασμό επίπλων κουζίνας
  • Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Δημιουργικότητα, φαντασία και καλαισθησία
  • Αναλυτική σκέψη, οργάνωση και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.