Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/11/2017

Υπεύθυνος/ η Πωλήσεων (Έδρα Κοζάνη) (Ορισμένου χρόνου)(Κωδ.Θέσης 722/75902)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΟΖΑΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο του τροφίμου, αναζητά ένα δυναμικό άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Υπεύθυνος/ η Πωλήσεων (Έδρα Κοζάνη)

(Ορισμένου χρόνου)

Περιγραφή Θέσης

·      Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου

·      Παρακολούθηση και διαχείριση σημείων πώλησης

·      Πραγματοποίηση και οργάνωση επισκέψεων

·      Επίτευξη στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

·      Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ

·      Προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο (2) ετών σε πωλήσεις στον κλάδο του τρόφιμου

·      Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορική και γραπτή επικοινωνία

·      Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office, εξοικείωση με συστήματα ERP

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης και ευελιξίας

·      Άνεση στη δημιουργία διαπροσωπικών σχέσεων

·      Δυνατότητα ταξιδίων

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, tablet  και bonus επίτευξης στόχων

·      Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας