Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/03/2024

Πωλήτρια σε τουριστικό κατάστημα με αξεσουάρ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΜΗΘΥΜΝΑ | ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Τίτλος Θέσης: Πωλήτρια σε κατάστημα

Εταιρεία: Villagetrain.gr

Περιγραφή Θέσης: Ζητείται μια δυναμική πωλήτρια με πάθος για τη μόδα και την ομορφιά. Ο ρόλος απαιτεί ενεργή συμμετοχή στην πώληση προϊόντων, εξυπηρέτηση πελατών, και τακτοποίηση των ειδών με επαγγελματισμό και ενθουσιασμό. Η επιχείρηση βρίσκεται σε τουριστικό προορισμό, στη περιοχή Μήθυμνας Λέσβου.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση και συμβουλευτική προς τους πελάτες για τα προϊόντα.
  • Διατήρηση της καθαριότητας και της τάξης του χώρου πώλησης.
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων και διαχείριση ταμείου.

Απολαβές:

1.000€/μήνα
Ωράριο Εργασίας: 8ωρο, 6 μέρες την εβδομάδα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση και ευχέρεια της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας.
  • Δυναμικότητα, ευελιξία και ικανότητα εργασίας υπό πίεση.
  • Ευγενική και ευχάριστη παρουσία στα πρότυπα της φιλοξενίας.

Παροχές

  • Πλήρης ασφάλιση.
  • Δωρεάν διαμονή στη περιοχή δραστηριοποίησης της επιχείρησης.