Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/3/2024

Back Office Τμήματος Πωλήσεων | Κατασκευαστικός Κλάδος

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Create & Act, εταιρεία Παροχής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών, με εξειδίκευση business development, επιθυμεί να προσλάβει Back Office Τμήματος Πωλήσεων στον Κλάδο της Κατασκευής.

Αρμοδιότητες θέσης:
  • Αναζήτηση πληροφοριών για τα έργα της ελληνικής επικράτειας και της Κύπρου
  • Εντοπισμός και καταγραφή των εμπλεκόμενων στο έργο (αρχιτέκτονες, μηχανολόγοι, projects manager, επενδυτές)
  • Επικοινωνία με επενδυτές, κατασκευαστές και μηχανικούς
  • Διαχείριση πελατών
  • Χειρισμός του Διαύγεια και των Οικοδομικών Αδειών, αποδελτίωση των ιδιωτικών κατασκευαστικών έργων (τουριστικές μονάδες, villas κλπ)

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει:

  • 2ετή–3ετή προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων (ιδανικά στον κατασκευαστικό τομέα)
  • Πτυχίο ΑΕΙ – ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Προσανατολισμό στην επίτευξη των αποτελεσμάτων
  • Δυναμική προσωπικότητα, οργανωτικές ικανότητες και υπευθυνότητα
  • Ευχέρεια στον χειρισμό του Διαύγεια και των Οικοδομικών Αδειών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες