Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Προωθητής /τρια Καπνικών Προϊόντων (Έδρα Ιωάννινα)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής καπνοβιομηχανίας , αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Προωθητής /τρια Καπνικών Προϊόντων
(Έδρα Ιωάννινα)

Περιγραφή Θέσης

  • Εβδομαδιαίος προγραμματισμός των ενεργειών προώθησης
  • Επικοινωνία με τα σημεία λιανικής για τον συντονισμό των ενεργειών προώθησης και πώλησης
  • Τήρηση ημερήσιων και εβδομαδιαίων reports
  • Διεκπεραίωση των προωθητικών ενεργειών
  • Παρακολούθηση & διαχείριση stock
  • Άμεση λύση έκτακτων θεμάτων που μπορεί να προκύψουν σε καταναλωτές και αντικαταστάσεις προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου/ΙΕΚ/ΑΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Επιθυμητή εμπειρία σε πώληση και προώθηση προϊόντων
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Ευχέρεια στη διαμόρφωση καλών και σταθερών επαγγελματικών σχέσεων
  • Άνεση στην επικοινωνίας

Παροχές

  • Άνεση στην επικοινωνία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.