Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
8/4/2024

Σύμβουλος Ενημέρωσης Τηλεπικοινωνιών Θεσσαλονίκη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είμαστε η Circet, www.circet.com, πρωτοπόροι στην εγκατάσταση και συντήρηση τηλεπικοινωνιακών δικτύων με παρουσία σε 14 χώρες στην Ευρώπη, Αμερική και Βόρεια Αφρική με 16.000 εργαζομένους παγκοσμίως και με τζίρο 4,18 δισ. το 2023.

Ψάχνουμε για ένα δυναμικό υποψήφιο με γνώσεις στον κλάδο των οπτικών ινών που θα στελεχώσει τη θέση του Συμβούλου Ενημέρωσης Τηλεπικοινωνιών για τους πελάτες μας στη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες
- Επικοινωνία με τους Υπεύθυνους των κτιρίων για την παρουσίαση των τεχνικών χαρακτηριστικών και των πλεονεκτημάτων των υπηρεσιών γρήγορου internet μέσω οπτικής ίνας.
- Παρουσίαση των δυνατοτήτων του κτιρίου σύμφωνα με τις προδιαγραφές των έργων εγκατάστασης οπτικής ίνας στην περιοχή με στόχο την αποδοχή του εργασιών δωρεάν εγκατάστασης σύμφωνα με τα ευρωπαϊκά προγράμματα επιδότησης.
- Δημιουργία στατιστικών αναφορών.
- Συνεργασία με τα τμήματα της εταιρείας για την επίτευξη των στόχων του έργου.

Απαραίτητα Προσόντα

- Τεχνική γνώση στον τομέα των οπτικών ινών ή/και δικτύων (παρέχεται εκπαίδευση)
- Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

Παροχές

- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
- Εταιρικό αυτοκίνητο και τηλέφωνο επικοινωνίας
- Ιδιωτική ασφάλεια
- Συνεχή εκπαίδευση στα πλαίσια ενός πολυεθνικού οργανισμού

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.