Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΓΑΛΑΤΣΙ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΚΤΗΜΟΝΩΝ) | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επιχείρηση παραγωγής του υψηλής ποιότητας ελαιολάδου Ladolea ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο για εργασία σε σύγχρονο, δυναμικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αρμοδιότητες:
  • Τυποποίηση / συσκευασία παραγγελιών
  • Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Διανομή παραγγελιών με αυτοκίνητο της επιχείρησης (πρακτορεία Βοτανικό/Ασπρόπυργο)
  • Φυσικές απογραφές
  • Ποιοτικός έλεγχος πρώτων υλών / τυποποιημένων προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση απαραίτητη
  • Απολυτήριο Λυκείου (πρόσθετο πτυχίο θα εκτιμηθεί)
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου Β' κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες / ομαδικό πνεύμα συνεργασίας / διάθεση για εργασία
  • Κάτοικος πλησίον της έδρας θα εκτιμηθεί (Γαλάτσι - περιοχή ΑΚΤΗΜΟΝΩΝ)

Παροχές

  • Σταθερή πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Παρασκευή), 8ωρο (08:45 - 16:45), σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Αμοιβή 970eur μικτά (800eur καθαρά)
Αποστολή βιογραφικών με πρόσφατη φωτογραφία.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.