Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Οδηγός (Δίπλωμα Ε' κατηγορίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

 Μεταφορική εταιρεία με πολυετή εμπειρία στον τομέα των μεταφορών, επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματία οδηγό με δίπλωμα Ε' κατηγορίας για κάλυψη δρομολογίων στις περιοχές της Μακεδονίας, Ηπείρου και Θεσσαλίας.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης και ασφάλισης.

Αρμοδιότητες:
  • Κάλυψη δρομολογίων και μεταφορά εμπορευμάτων πελατών της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Ε' Κατηγορίας
  • Κάτοχος Πιστοποιητικού Επαγγελματικής Ικανότητας (Π.Ε.Ι.)
  • Κάτοχος ηλεκτρονικού ταχογράφου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε επικαθήμενα (μουσαμά) & Containers
  • Οργάνωση, συνέπεια & επαγγελματισμός
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, ευγένεια
  • Απολυτήριο Λυκείου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση και πληροφορίες στο τηλέφωνο επικοινωνίας 6984 725 125 (Δημήτρης) και αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email