Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/03/2024

Μάγειρας & Βοηθός

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΑΡΠΑΘΟΣ

Επιθυμούμε να προσλάβουμε Μάγειρα & Βοηθό Μάγειρα για το σνακ μπαρ στο windsurfing σταθμό στην Κάρπαθο για την νέα τουριστική σεζόν.

Θέση εργασίας πλήρους, εποχιακής απασχόλησης.

Κύριες Αρμοδιότητες
  • Προετοιμασία των προϊόντων
  • Μαγείρεμα των προϊόντων στα standard που ορίζονται από την εταιρεία
  • Αποθήκευση τροφίμων με βάση τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων
  • Επίβλεψη των κανονισμών υγιεινής και ασφάλειας
  • Διαχείριση παραγγελιών προϊόντων και τροφίμων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση των κανόνων υγείας και ασφάλειας σε μια κουζίνα
  • Επιδεξιότητα και ικανότητα χειρισμού εργαλείων κοπής και σκευών κουζίνας
  • Ομαδικό πνεύμα και καλές δεξιότητες επικοινωνίας
  • Υπομονή και ικανότητα διατήρησης θετικής στάσης σε συνθήκες πίεσης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή
  • Άριστες συνθήκες σε ευχάριστο & σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Δωρεάν χρήση του εξοπλισμού για windsurfing

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους.