Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Barista

Εστίαση

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αν αγαπάτε το χειροποίητο ψωμί, τα επιδόρπια, τα αρτοσκευάσματα και τα φαγητά εξαιρετικής ποιότητας και έχετε πάθος για την άριστη εξυπηρέτηση πελατών, τότε το PAUL είναι το ιδανικό μέρος για εσάς!

Αναζητούμε ένα ταλαντούχο και με γεμάτο κίνητρο άτομο που να μοιράζεται τη φιλοσοφία μας, έτσι ώστε να ενταχθεί στην ομάδα του εστιατορίου μας στο PAUL στη Μαρίνα Λεμεσού για τη θέση του Barista.

Ποια θα είναι τα Καθήκοντα σου;

  • Παραγωγή και εξυπηρέτηση εξαιρετικής ποιότητας καφέ & άλλα ποτά σύμφωνα με τις συνταγές του εστιατορίου
  • Γνώση και παροχή πληροφοριών και προτάσεων του μενού
  • Διασφάλιση της υψηλότερης ποιότητας εξυπηρέτησης και εμπειρίας για τους πελάτες σε όλα τα επίπεδα
  • Εξαιρετικές συνθήκες καθαρισμού στον χώρο εργασίας
  • Διασφαλίστε την ομαλή λειτουργία του εστιατορίου με υψηλό πνεύμα συνεργασίας με όλα τα μέλη της ομάδας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υψηλή δέσμευση για την παροχή άριστης εξυπηρέτησης πελατών
  • Ομαδικός παίκτης με την ικανότητα να επικοινωνεί αποτελεσματικά
  • Υπάλληλος ισχυρού βαθμού με τη δυνατότητα να δουλεύει σε ένα γρήγορου ρυθμού περιβάλλον
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας
  • Ενθουσιώδης όσον αφορά την εξυπηρέτηση πελατών