Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/09/2022

Υπάλληλος Μισθοδοσίας

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ανώνυμη Εταιρεία catering με έδρα στο Κορωπί επιθυμεί να προσλάβει άμεσα υπάλληλο Μισθοδοσίας για εργασία πλήρους απασχόλησης και θα αναφέρεται στο τμήμα HR και Διεύθυνσης.

Αρμοδιότητες:

  • Έκδοση Μισθοδοσίας και αποδείξεων πληρωμής
  • Υπολογισμός και αποστολή ΑΠΔ
  • Σύνταξη συμβάσεων εργασίας, μεταβολές ωραρίων, προσλήψεις, απολύσεις, αποχωρήσεις, βεβαιώσεις αποδοχών κλπ
  • Διαχείριση συστήματος βαρδιών και ωρομέτρησης
  • Διαχείριση αδειών και ασθενειών
  • Διαχείριση ΕΡΓΑΝΗ
  • Διατήρηση αρχείου εργαζομένων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ ή πολυετή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση του προγράμματος Μισθοδοσίας της EPSILON NET
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και των προγραμμάτων MS Office(excel-word)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας