Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/10/2017

Phone Banking Agent (Ref. Code: 722/ 75847)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, τραπεζικό όμιλο, αναζητά δύο (1) άτομo για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

·      Εξυπηρέτηση πελατών

·      Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων

·      Καταχώρηση στοιχείων και δεδομένων σε αρχεία της Τράπεζας

Απαραίτητα Προσόντα

·      Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / Κολλεγίου

·      Ένα (1) - δύο (2) έτη προϋπηρεσίας σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατων στον τραπεζικό κλάδο

·      Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

·      Ευγένεια και κατανόηση των αναγκών των πελατών της Τράπεζας

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο και σύχρονο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρήστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας.