Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/5/2017

MECHANICAL ENGINEER (MEΑ/96S7E87Α)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Manager's Office, στο πλαίσιο υποστήριξης πελάτης της στον χώρο της Επαγγελματικής Ψύξης, θα επιλέξει τον κατάλληλο Μηχανολόγο Μηχανικό για την Αθήνα.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Διαχείριση ενεργών και υποψηφίων έργων/ πελατών
  • Ευχέρεια στην σύνταξη των προδιαγραφών μηχανημάτων-εγκαταστάσεων
  • Διαχείριση προϋπολογισμών & χρονοδιαγραμμάτων έργων
  • Αξιολόγηση προσφορών
  • Ευχέρεια εκπόνησης τεχνικών μελετών-υπολογισμών, σχετικά με τις εγκαταστάσεις
  • Υποστήριξη διαδικασιών After Sales

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ Μηχανολογίας ή συναφούς ειδικότητας
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στον χώρο της ψύξης
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • PC Literacy
  • Έντονη προσωπικότητα και πωλησιακό προφίλ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Για την εκδήλωση ενδιαφέροντος, παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.