Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/10/2019

Διαχειριστής/στρια e-shop με κατεύθυνση marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΦΑΛΗΡΟ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία μας με έδρα στη Θεσσαλονίκη, ηγετικό κατάστημα στο κλάδο της πώλησης πολυτελών αντικειμένων διακόσμησης επιθυμεί να προσλάβει Yπεύθυνο Marketing για το e-shop της επιχείρησης.

Το ωράριο εργασίας είναι: Τρίτη - Σάββατο 10:00 - 18:00

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση & ενημέρωση Online περιεχομένου.
  • Εισαγωγή πληροφοριών στο ERP.
  • Σχεδιασμός digital marketing campaigns (SEO, email marketing).
  • Υλοποίηση online διαφημιστικής προβολής (Google AdWords Campaigns, Facebook Ads).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση του Digital Marketing και των Social Media.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χρήσης προγραμμάτων office.
  • Βασική γνώση επεξεργασίας εικόνας με την χρήση photoshop ή αντίστοιχου λογισμικού.
  • Απαραίτητη καλή γνώση των εργαλείων διαφήμισης της Google (Adwords) & Facebook.
  • Καλή γνώση SEO (Search Engine Optimization).
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί.

Παροχές

  • Παρέχεται πλήρης ασφάλιση με τις προβλεπόμενες άδειες.
  • Εξαιρετικές προοπτικές καριέρας.
  • Άριστο και άνετο εργασιακό χώρο διεθνών προδιαγραφών.
  • Ευχάριστο και ομαδικό κλίμα εργασίας.
  • Συνεχή εκπαίδευση και συμμετοχή σε εξειδικευμένα σεμινάρια.