Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2024

Συναρμολογητής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η CozyKids εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της εμπορίας και εισαγωγής παιδικού επίπλου και ειδών για το παιδί, αναζητά Αποθηκαριο - Συναρμολογητή.

 Αρμοδιότητες:

  • Συλλογη /Συσκευασία παραγγελιών,Τακτοποίηση Εμπορευμάτων,Τακτοποίηση Αποθήκης,Φόρτωση /Εκφόρτωση Εμπορευμάτων.
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και προετοιμασία παραγγελιών
  • Μεταφορά και συναρμολόγηση επίπλων παιδικού δωματίου
  • Διαχείριση επιστροφών συσκευασία και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Διασφάλιση ποιότητας υπηρεσιών
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Υπευθυνότητα και θέληση για εργασία
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Ομαδική ασφάλιση
  • Επαγγελματικό, ευχάριστο & δίκαιο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • 8ωρη εργασία